Johtokunta

2019-

  • Kristiina Aittomäki puheenjohtaja (kristiina.aittomaki(at)helsinki.fi)
  • Pia Pohjola, sihteeri (pia.pohjola(at)tyks.fi)
  • Sini Penttilä varainhoitaja (sini.penttila(at)gmail.com)
  • Leena Huhti (leena.huhti(at)gmail.com)
  • Tea Kotajärvi (tea.kotajarvi(at)ppshp.fi)
  • Katja Kuosa (katja.kuosa(at)hus.fi)
  • Sini Skarp (Sini.Skarp(at)oulu.fi)
  • Heidi Toiminen (heidi.toiminen(at)hus.fi)
  • Teppo Varilo (teppo.varilo(at)helsinki.fi)

2018

  • Minna Toivonen, puheenjohtaja (minna.helena.toivonen(at)tyks.fi)
  • Teppo Varilo, varapuheenjohtaja (teppo.varilo(at)helsinki.fi)
  • Pia Pohjola, sihteeri (pia.pohjola(at)tyks.fi)
  • Leena Huhti, varainhoitaja (leena.huhti(at)gmail.com)
  • Outi Kajula (outi.kajula(at)oulu.fi)
  • Rosa Salmela (rosa.salmela(at)hus.fi)
  • Sini Skarp (Sini.Skarp(at)oulu.fi)

2017

  • Laura Tanner, puheenjohtaja  (lamaer(at)utu.fi)
  • Minna Toivonen, varapuheenjohtaja (minna.helena.toivonen(at)tyks.fi)
  • Pia Pohjola, sihteeri   (pia.pohjola(at)tyks.fi)
  • Liina Kuuluvainen, varainhoitaja    (liina.kuuluvainen(at)helsinki.fi)
  • Rosa Salmela     (rosa.salmela(at)hus.fi)
  • Leena Huhti    (leena.huhti(at)gmail.com)
  • Outi Kajula    (outi.kajula(at)oulu.fi)

2016

  • Laura Tanner, puheenjohtaja    (lamaer(at)utu.fi)
  • Outi Kuismin, varapuheenjohtaja    (outi.kuismin(at)oulu.fi)
  • Rosa Salmela, sihteeri    (rosa.salmela(at)hus.fi)
  • Liina Kuuluvainen, varainhoitaja    (liina.kuuluvainen(at)helsinki.fi)
  • Sari Rasi    (sari.rasi(at)pshp.fi)
  • Minna Toivonen    (minna.helena.toivonen(at)tyks.fi)
  • Outi Kajula    (outi.kajula(at)oulu.fi)

2015

  • Minna Männikkö, puheenjohtaja
  • Maria Haanpää, varapuheenjohtaja
  • Laura Tanner, sihteeri
  • Liina Kuuluvainen, varainhoitaja
  • Katja Löfman
  • Sari Rasi
  • Minttu Marttila

2014

  • Minna Männikkö, puheenjohtaja
  • Maria Haanpää, varapuheenjohtaja
  • Katarina Pelin, sihteeri
  • Maaret Ridanpää, varainhoitaja
  • Katja Löfman
  • Sari Rasi

2013

  • Carola Saloranta, puheenjohtaja
  • Katarina Pelin, sihteeri
  • Maaret Ridanpää, varainhoitaja
  • Minna Männikkö, varapuheenjohtaja
  • Maria Haanpää
  • Katja Löfman

2012

  • Carola Saloranta, puheenjohtaja
  • Katarina Pelin, sihteeri
  • Kristiina Avela
  • Maaret Ridanpää, varainhoitaja
  • Minna Männikkö
  • Jukka Moilanen, varapuheenjohtaja

2011

  • Johanna Schleutker, puheenjohtaja
  • Sari Rasi, sihteeri
  • Kristiina Avela, varainhoitaja
  • Jaakko Ignatius, varapuheenjohtaja
  • Jukka Moilanen
  • Carola Saloranta

2010

  • Johanna Schleutker, puheenjohtaja
  • Kristiina Avela, varainhoitaja
  • Sari Rasi, sihteeri
  • Jaakko Ignatius
  • Carola Saloranta
  • Jukka Moilanen

2009

  • Kristiina Aittomäki, puheenjohtaja
  • Johanna Schleutker, varapuheenjohtaja
  • Kristiina Avela, varainhoitaja
  • Jaakko Ignatius
  • Sari Rasi
  • Hannele Laivuori, sihteeri